Reci zbogom burnoutu

Avenija Dubrovnik 15

10.5.2023. u 18.00

Keynote speaker

Uspjeh ne dolazi preko noći

svjedočanstva

Kako kroz burnout izaći jači

panel Diskusija

Pet vodećih HR stručnjaka

Stručni moderatori
Fokus i dinamika

Dođite i pridružite nam se na otvorenom panelu

Osiguran je live prijenos panela preko Zoom platforme!

Tijekom ovog interaktivnog događaja, sudionici će imati priliku naučiti o znakovima sagorijevanja na poslu te kako se nositi s "burnoutom".

Događaj je u organizaciji Rotary kluba Mental Health Croatia, a sudjelovat će vodeći stručnjaci iz područja mentalnog zdravlja. Moderatori diskusije su Maja Bušljeta i dr. sc. Hrvoje Kenfelj.

Nakon uvodnih govora, sudionici će imati priliku čuti svjedočanstva iz prve ruke o iskustvima s burnoutom te sudjelovati u panel diskusiji koja će uključivati pet vodećih stručnjaka iz područja Human Resourcea.

Događaj će se održati u opuštenoj i neformalnoj atmosferi, a nakon službenog dijela svi sudionici će moći uživati u druženju uz koktele. Prijavite se kroz formu u nastavku i budite dio ove važne rasprave o mentalnom zdravlju mladih!